Ez a weboldal sütiket használ, hogy az oldal összes funkcióját elérje. További információt az adatkezeléssel kapcsolatban az Adatvédelmi tájékoztató oldalunkon talál. Amennyiben elfogadja a sütik használatát weboldalunknak, kérjük kattintson az Engedélyez gombra.

Hivatali szervezet

Szolnok Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala

5000 Szolnok, Kossuth tér 9.; Tel: 56/503-503; e-mail: szolnph@ph.szolnok.hu

 

Dr. Sebestyén Ildikó jegyző

jegyzo@ph.szolnok.hu

 

Dr. Rácz Andrea aljegyző

aljegyzo@ph.szolnok.hu

 

Pataki Ferenc főépítész

patakif@ph.szolnok.hu

 

Polgármesteri kabinet Igazgatóság

   
Vörös Miklós igazgató vorosm@ph.szolnok.hu  
Pókász Endre sajtószóvivő 
 
Magyar Anikó Katalin nemzetözi kapcsolatok referens magyara@ph.szolnok.hu  
Gyuricska Éva sajtóreferens  gyuricskae@ph.szolnok.hu  
Városmarketing és Turisztikai Osztály    
Hazám Anita osztályvezető  hazama@ph.szolnok.hu  
 
 
   

Általános Igazgatási Osztály

 

 

Stiegler Beáta osztályvezető

stieglerb@ph.szolnok.hu

 

Ellenőrzési Osztály

 

 

Terjékiné Kalocsai Ágnes osztályvezető

kalocsaia@ph.szolnok.hu

 

Informatikai Osztály

 

 

Mészáros György Attila osztályvezető

mgya@ph.szolnok.hu

 

Jogi Osztály

 

 

Dr. Tóth Viktória osztályvezető

tothv@ph.szolnok.hu

 

Személyügyi Osztály

 

 

Agócs Zoltánné Maróti Zsuzsanna osztályvezető

anezs@ph.szolnok.hu

 

 

szemelyugy@ph.szolnok.hu

 

Szervezési Osztály

 

 

Kissné Vincze Erzsébet osztályvezető

kissneve@ph.szolnok.hu

 

 

szervezes@ph.szolnok.hu

 

Fejlesztési Igazgatóság

 

 

Baranyiné Sárközi Erika igazgató

baranyinese@ph.szolnok.hu

 

Fejlesztési Osztály

 

 

Kállai Sándor osztályvezető

kallais@ph.szolnok.hu

 

Építéshatósági  Osztály

 

 

Simkó József

simkoj@ph.szolnok.hu

 

Humán Igazgatóság

 

 

Dr. Versitz Éva igazgató

versitze@ph.szolnok.hu

Egészség és Családügyi Osztály

 

Zornánszki Ildikó osztályvezető

zornanszkii@ph.szolnok.hu

Oktatási, Kulturális és Sport Osztály

 

Tapasztó Ildikó

tapasztoi@ph.szolnok.hu

Szociális Támogatások Osztálya

 

Romhányi Beáta osztályvezető

romhanyib@ph.szolnok.hu

Szociális és Integrációs Osztály

 

Deák Sándor osztályvezető

deaks@ph.szolnok.hu

Gazdasági Igazgatóság

 

Dr. Túróczi Imre igazgató

turoczii@ph.szolnok.hu

Adóügyi Osztály

 

Dr. Vargáné Bodor Katalin osztályvezető

bodork@ph.szolnok.hu

Költségvetési Osztály

 

 

 

Számviteli Osztály

 

Ferenczi Erika osztályvezető

ferenczie@ph.szolnok.hu

Vagyongazdálkodási Osztály

 

Dr. Lédeczi Barnabás osztályvezető

ledeczib@ph.szolnok.hu

Műszaki Igazgatóság

 

Dr. Kondor Anita igazgató

muszakiigazgatosag@ph.szolnok.hu

Városüzemeltetési Osztály

 

Veréb Sándor osztályvezető

muszakiigazgatosag@ph.szolnok.hu

Közterület-felügyelet

 

Szabó Zoltán osztályvezető

muszakiigazgatosag@ph.szolnok.hu

 

Letölthető anyagok:

Tisztelt Olvasó! Szolnok hírei, programjai iOS és androidos mobiltelefonjáról is elérhetők. Töltse le az alkalmazásboltból a SzolnokApp mobil alkalmazást és olvassa mobiljáról a legfrissebb szolnoki információkat!

SzolnokApp link: http://info.szolnok.hu/app